Domy sprzedaż · Mieszkania sprzedaż · Lokale wynajem · Działki na sprzedaż okolice · Nieruchomości · Domy

Informacje o firmie BENI NIERUCHOMOŚCI

BENI NIERUCHOMOŚCI

Beni Nieruchomości jest firmą nowoczesną, stawiającą na dynamikę, kreatywność i rozwój oraz na szeroki zakres doradztwa powiązanego z naszą branżą.
Działamy nieprzerwanie od 1997 r., dzięki temu zdobyliśmy ugruntowaną i silną pozycję na tyskim rynku nieruchomości. Dążymy do kompleksowej obsługi klienta, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych transakcji.
Dewizą naszej firmy jest: ” Bezpieczeństwo – Skuteczność – Profesjonalizm ”
Głównie dziedziny naszej działalności to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo finansowe
Specjalizujemy się w mieszkaniach, domach, działkach oraz nieruchomościach komercyjnych. Teren naszego działania to: Tychy, Mikołów, Pszczyna, Łaziska, Lędziny i najbliższe okolice.
Tworzymy stały, sprawdzony zespół, który współpracuje z sobą od lat. Współpracujemy z doradcami w zakresie porad prawnych, ekonomicznych, budowlanych, architektonicznych i w szerokim spektrum ze specjalistami z branży bankowości. Kadra to ludzie o różnych temperamentach, różnym wieku i zainteresowaniach. Wszyscy jednak mają wspólny cel tj.: działania według najwyższych standardów zawodowych. Stale uczestniczymy w branżowych szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje, a lista licencjonowanych pośredników w nasze firmie jest coraz dłuższa.
Każda z przeprowadzonych transakcji jest ubezpieczona. Nasi klienci mają pewność, iż proponowane przez nas oferty są sprawdzone pod względem merytoryczno-prawnym. Natomiast powierzając nam nieruchomość do sprzedaży mają zapewnioną profesjonalną obsługę oraz informację o należnych podatkach lub ulgach. Sprzedający mogą czuć się bezpiecznie podczas oględzin, bo zawsze uczestniczy w nich znajomy agent. Klient samodzielnie szukając ofert traci cenny czas i gubi się w gąszczu propozycji, które często bywają nieaktualne. Naszym klientom dajemy pewność, że transakcje są wiarygodne.
Firma nasza jest członkiem:
• Bielsko

Reklama